Вимоги до макетів

Передбачається, що всі оригінал-макети підготовлені з урахуванням даних технічних вимог і не вимагають ніяких правок. Звертаємо вашу увагу, що макети, які не відповідають технічним вимогам, можуть призвести до браку в процесі друку і після друкарської обробки. Відділ додрукарської підготовки проводить перевірку макетів на відповідність технічним вимогам, але не гарантує виявлення всіх помилок і невідповідностей. Відділ додрукарської підготовки повідомляє про виявлені помилки та дає рекомендації щодо їх усунення. В окремих випадках можлива доробка макета до відповідності технічним вимогам, терміни і вартість доопрацювання обговорюються окремо.

Загальні вимоги до верстки макету:

Файл повинен містити тільки «чисте зображення» в масштабі 1: 1 (при розмірі до 10 пог. Метрів) без додаткових полів і обрізаних припусків. При розмірах від 10 пог. метрів допускаються макети в масштабах 1: 2 1:10 з відповідним пропорційним збільшенням дозволу приблизно у 2 і 10 разів.  

Щоб уникнути проблем при перенесенні файлів з ваших комп’ютерів на наші, бажано надавати файли у форматі TIFF, Adobe Photoshop, PSD. Всі векторні елементи, в тому числі шрифти повинні бути конвертовані в криві, колірні палітри в режим CMYK. У макетах для друку максимальна роздільна здатність растрових елементів рекомендовано до роботи 75-100 dpi.

Формат наданих файлів векторних зображень – CorelDRAW X5 або нижче:

 1. Макет готується в масштабі в колірної моделі CMYK, без додаткових припусків; 
 2. Елементи макета не повинні виходити за межі плаката; 
 3. Якщо Ваш плакат має білий фон, необхідно створити тонку технологічну  Рамку червоного кольору по межі плаката, що визначатиме її розмір; 
 4. Все шрифти повинні бути переведені в криві;  Всі верстви повинні бути згруповані; 
 5. Якщо Ваш макет містить растрове зображення, просимо Вас зберігати макет у форматі TIFF (т.е. растрірованний). 
 6. Чорний колір повинен бути складовим, для цього заливки повинні складати: C-30%, M-30%, Y-30%, K-100%. 
 7. Загальна сумарна кількість квітів (CMYK) не повинно перевищувати 300%. Для правильного кольору можна використовувати кольори PANTONE Coated. 
 8. Зміст будь-якого кольору менше ніж 10% машина не сприймає і видрукуваний об’єкт, ймовірно, білим.  
 9. Слід враховувати, що поліграфічна колірна гамма не відповідає колірній гамі при широкоформатного друку.

Дізнатися вартість друку
  Зніміть галочку для відправки.

  Call Now ButtonДзвоніть