Blog-Img

Друк плакатів

Плакат є найбільш популярну друковану форму широкого формату, всього ж існує кілька різних видів даної категорії виробів. Дана класифікація залежить від мети створення плакатів, в неї входять такі різновиди, як: рекламні іміджеві агітаційні

Займаються печаткою плакатів поліграфічний центр Армас Друк використовують в даному процесі спеціальне обладнання, що дає можливість максимально якісно роздруковувати як тексти, так і різноманітні графічні зображення.

Всього існують кілька форматів плакатів, які є для їх друку найбільш відповідний за своїми розмірами. це:

  • А0 (841х1189)
  • А1 (594х841)
  • А2 (420х594)
  • А3 (297х420)

Поліграфічна продукція високої якості користується у людей все більшим попитом, тому що друкують її центри оснащуються сучасним продуктивним обладнанням, з мінімальною можливістю поламання. І коли замовник звертається за такою друкованої послугою, він отримує право висувати свої вимоги і висловлювати побажання.  Плакати можуть друкуватися на різних поверхнях – папері, плівці або тканини. Якість готової продукції при цьому залежить від матеріалу і найкраще для плаката підходить щільний папір. Найчастіше використовується мають підвищену щільність крейдований або матовий папір. Крім того, існує високий попит і на плакати надруковані на глянцевому папері. З метою запобігання впливів на готовий плакат навколишнього середовища, слід використовувати ламінування, яке зможе захистити від забруднення, одночасно продовживши термін його служби.