Брендування транспорту

Брендування транспорту

Брендування транспорту

Брендування транспорту – відмінний спосіб донести інформацію про ваш продукт набагато більшій кількості потенційних клієнтів в порівнянні з використанням статичних поверхонь: газет і журналів, білбордів та сіті-лайтів. Якщо ваша фірма має в розпорядженні автопарк або всього одну-дві машини, використання їх в якості носіїв інформації дає величезний рекламний ефект при невеликих витратах, до того ж надаючи солідність компанії. А якщо у вашій організації власних автомобілів немає, завжди можна замовити рекламу на громадському транспорті.

Реклама на транспорті дозволяє донести інформацію до водіїв і пішоходів, серед яких багато хто напевно будуть належати цільової аудиторії вашої компанії. Вона розташовується на рівні очей потенційних клієнтів, і відтепер від простою автомобіля в пробках буде позитивний ефект.

Розміщення реклами на автотранспорті не вимагає попереднього узгодження з міською владою, що дозволяє уникнути бюрократії і непотрібних витрат. Друк рекламного зображення проводиться на самоклеящейся вініловій плівці, яка надалі розрізається плотером. Така плівка, ламінована чи ні, є міцною і стійкою до впливу зовнішніх факторів. Зображення залишається яскравим і насиченим в будь-який, навіть самий дощовий день. До того ж, вінілова плівка практично не вигоряє на сонці. Обклеювання машини може бути як у вигляді невеликого принта, так і повноцінним арт-проектом, виконаним на всій поверхні транспортного засобу і вигідно використовує технічні особливості його кузова: вікна, фари, дзеркала, колеса, пази. Для друку підходять зображення з роздільною здатністю від 360 до 1200 dpi. Максимальна роздільна здатність дозволяє домагатися високої чіткості при друку різнокольорових зображень з безліччю дрібних деталей. Обклеювання автомобіля проводиться висококласними фахівцями в закритих приміщеннях при оптимальних температурах в 10-15 °. В цьому випадку клейовий шар плівки не деформується, і така реклама протримається на автомобілі не один рік.

Дізнатися вартість друку

[contact-form-7 id="926" title="заявка на прорахунок друку"]
Call Now ButtonДзвоніть